Ürünlerimiz

TRAC FNC

TRAC FNC (ALKALINE) BATTERY SYSTEMS

Hoppecke tarafindan gelistirilmis olan TRAC FNC aküler, (Alkaline, Ni-Cd) asagida belirtilen özellikleri itibariyle son derece büyük avantajlar sunmaktadir.
 
1. Yedekleme Ihtiyacinin Ortadan Kalkmasi : 
Bu aküler 30 dakika gibi bir süre içinde %100 sarj olmakta ve ayrica istenildigi andan sarj edilebilmektedir.Dolayisi ile yedek akü olmaksizin tek bir akü ile 24Saat/365gün forkliftinizi kullanmaniz mümkün olabilmektedir.
 
2. Sarj Alani Ihtiyacinin Olmamasi :
Kursun Asit akülerde oldugu gibi sarj aninda zararli bir gaz çikisi olmadigi için operasyon sahasinda sarj edilebilmektedir.Böylelikle özel bir sarj alani ve havalandirma gibi gereksinimler ortadan kalkmaktadir.
 
3. Genis Sicaklik Araliginda Performans Kaybi olmaksizin Çalisabilme :
Trac FNC aküler Ni-Cd aküler olup, çok soguk veya çok sicak ortamlarda (-30 C ile +50 C ) performans ve ömür kayiplari olusmaksizin kullanilabilmektedir.
 
4. Yüksek Döngüsel Ömür :
Trac FNC aküleri kursun asit bazli akülere oranla 4 kat daha fazla döngüsel ömre (sarj desarj sayisi açisindan) sahiptir.Ancak burada akülerin ekstreme sicaklik araliklarinda kullanilabilir olmasi, kursun-asit akülerin ise bu kosullarda kullanilamalarinin zaten mümkün olmadigina dikkat etmek gerekir.
 
5. Mekaniksel Dayanim :
Trac FNC plaka yapilari tamami ile farkli bir yapida oldugundan, sarsintili veya düzgün olmayan zemin kosullarinda kullanilmalarindan dolayi mekaniksel olarak zarar görmezler.
 
6. Yüksek Enerji Yogunlugu :
Trac FNC akülerden daha düsük kapasite akü kullanilarak çok daha yüksek akim çekmek mümkündür.

 

PDF Katalog

Copyright © 2012 Tüm Hakkı Saklıdır
CRC Elektronik
Merkez Mah. Piri Reis Cad. No: 50 Kat:3 Çekmeköy - İstanbul TÜRKİYE
Tel : +90 216 640 44 00   -   Faks : +90 216 641 76 46
CRC Elektronik Web Sitesi Tasarımı