HAKKIMIZDA

2002 yılından bu yana, daha iyi bir yarın için yenilikçi, temiz ve verimli enerji çözümleri sunmaktayız. 
 
Ana faaliyet alanımız,  DC Enerji Sistemleri tasarım ve üretimi, projelendirme, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleridir.
 
İşletmelerin sürekli değişen enerji ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak uyarlanmış çözümlerimiz, başta Türk Telekom olmak üzere, Avea, Vodafone, Ericsson gibi Türkiye’nin en önde gelen iletişim firmalarında hizmet vermektedir. 
 
Daima müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedefleyen CRC,  çözümlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına paralel olarak geliştirdiği katma değerli servislerle birlikte sunmaktadır. Tüm Türkiye’yi kapsayan teknik servis ağıyla, 20.000’e yakın müşterisine enerji alanında ürün, çözüm ve teknik servis hizmetlerini,  “7 gün 24 saat” kesintisiz sunmaktadır. 
 
İletişim çözümleri alanında sahip olduğu uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile 2003 yılından bu yana, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde 1000 üzerinde telefon santraline servis hizmeti sağlayan tek firmadır. 
 
Müşterilerinin ihtiyaçlarını, uygun maliyetlerle, etkin bir şekilde karşılamayı hedefleyen CRC, İş Geliştirme, Pazarlama, Mühendislik Hizmetleri ve Uygulama Süreçlerinde Servis Kalitesine öncelik vermektedir. 
 
Müşterilerimiz, bizim için sorumluluk ve uzun vadeli bir ortaklık demektir.
Copyright © 2012 Tüm Hakkı Saklıdır
CRC Elektronik
Merkez Mah. Piri Reis Cad. No: 50 Kat:3 Çekmeköy - İstanbul TÜRKİYE
Tel : +90 216 640 44 00   -   Faks : +90 216 641 76 46
CRC Elektronik Web Sitesi Tasarımı